
Опис
Професійний фен для волосся оранжевого кольору Parlux Alyon - с мотор K-ADVANCE PLUS який має мінімальний термін експлуатації 3000 робочих годин. Також у фен вбудована запатентована система захисту двигуна та легкого очищення від волосся HFS-HAIR FREE SYSTEM допоможе Вам із легкістю очистити фен від випадкового пошкодженого волосся. Тепер Ви зможете самостійно за кілька секунд очистити фен.
Модель фена Parlux Alyon з новітньою системою іонізації AIR IONIZER TECH. Завдяки спеціальному генератору волосся збагатитиметься негативними іонами та запобігають пересушуванню волосся, знімають статичну електрику.
Ергономічний дизайн фена дасть Вам змогу безперервно працювати тривалий час.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parlux |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність фена | 2250 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота коробки | 32 см |
| Ширина коробки | 10 см |
| Довжина коробки | 24,5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 485 |
- Ціна: 10 192 ₴




