влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Moser ChromStyle 2 має потужність у 20 Вт і комплектується 4 насадками, що дозволяють регулювати висоту стрижки волосся. Ця модель однаково ефективно працює як від мережі, так і від акумулятора, повного заряду якого вистачить до 90 хвилин роботи. Заряджається Moser ChromStyle2 швидко ― достатньо однієї години. Є звуковий сигналізатор запобігання перегріву приладу. У комплекті йде: мережний адаптер, зарядна підставка, масло, щітка для очищення ножа, 4 насадки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 6 540 ₴




