
Опис
Фрезер для манікюру Lina MM2000 (12W/20000 об.хв.)
Модель фрезера Lina MM2000 чудово підійде для використання в домашніх умовах. Ручки мають функція самоохолодження, функція реверсу (фраза обертається за годинниковою та проти годинникової стрілки). Компактні розміри моделі дадуть змогу зручно розмістити прилад навіть на невеликому манікюрному столі. У наборі йде 5 суцільнометалічних фрез і одна циліндрична фреза зі шліфувальними насадками. Фрезер має стильний дизайн і виготовлений із високоякісних матеріалів.
Дуже простий у керуванні та підійде як для майстра-початківця, так і для професіонала.
Комплектація
- Фрезер Lina MM20000
- Фрезер ручка
- Футляр із додатковими фрезами
- Силіконова підставка для ручки
Способи застосування
- Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
- Спілювання довжини та нерівностей нігтя
- Видалення кутикули
- Корекція натуральних і штучних нігтів
- Видалення гель-лака
Рекомендації щодо використання
- Не вмикайте фрезер без фрези, це може призвести до зламання електродвигуна ручки
- Рекомендуємо періодично чистити фрезер ручку, це продовжить термін експлуатації фрезера
- Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lina |
| Країна виробник | Китай |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 12 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Вага апарату | 720 г |
- Ціна: 585 ₴



