влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ця крісло зроблено у яскравому червоному кольорі та має гарний і стильний дизайн. У крісла є гідравлічний регулятор висоти та підставкою для ніг. Основи й уся конструкція крісла виготовлена з хромованого металу, що робить крісло неймовірно міцним і довговічним, оббивка виготовлена з м'якого високоякісного вінілу. Основа крісла зроблена в п'ятипроменевій формі без коліс, і дає змогу кріслу міцно та нерухомо розташовуватися на своєму місці. Висота крісла регулюється від 50 до 65 сантиметрів, а підставку для ніг можна легко відкрутити, якщо знадобиться.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 650 мм |
| Ширина крісла | 570 мм |
| Висота спинки (див.) | 40 |
| Ширина спинки (мм) | 500 |
| ширина сидіння (мм) | 520 |
- Ціна: 6 325 ₴



