
Опис
Професійний фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-8500 (65W)
Основна перевага цієї моделі фрезера в наявності дисплея, який показує поточну швидкість фрези в тисячах обертів за хвилину, що дає змогу вам підібрати потрібну вам швидкість для конкретної манікюрної процедури. Реостатна педаль керування, що йде в комплекті, дає змогу регулювати швидкість фрези за допомогою сили натискання, що дуже зручно в роботі особливо за великого потоку клієнтів. Фрезер виготовлений із високо якісних матеріалів і слугуватиме вам максимально тривалий час. Функція реверсу, якою володіє ця модель, дає змогу працювати фрезою як за напрямком годинникової стрілки, так і проти. Окремо варто виділити ручку фрезера, максимальна швидкість 35000 обертів на хвилину дає змогу без проблем виконувати як манікюр, так і педикюр навіть насадками з великим діаметром, водночас сама ручка працює дуже тихо та має повну відсутність вібрації. Модель фрезера JD8500B стане чудовим доповненням салону краси з великим потоком клієнтів, водночас невеликі габарити фрезера дадуть змогу заощадити робоче місце майстра, що дуже важливо в роботі.
Комплектація
Фрезер JSDA-8500B
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами
Реостатна педаль керування
Набір для обслуговування електродвигуна ручки
Кріплення для ручки на апаратній частині
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку та супутні товари до фрезера можна знайти за посиланнями нижче
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник, Дисплей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага апарату | 1250 г |
| Довжина | 175 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 4 590 ₴




