влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Косметологічний візок рекомендується для використання в медичних, косметологічних установах. Де є потреба в стійках, для зберігання дезінфікувальних та інших засобів або препаратів. Перевага в Легкої ваги, що дасть вам змогу без особливих зусиль переміщати стійку в будь-яке зручне для вас місце.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота між полицями | 300 (мм) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 1 125 ₴


