
Опис
Будь-якій дівчині хочеться фарбуватися своїм волоссям і фен — це незамінний прилад для сушіння та укладання волосся. Фен Master B-8818 ергономічного дизайну.
Потужність 2300w дасть змогу дуже швидко висушувати або зробити укладання волосся.
Модель B-8818 С двома режимами швидкості, двома режимами температури, також є кнопка подавання холодного повітря.
Фен обладнані високопродуктивним двигуном змінного струму 2300w, знімним повітряним фільтром і довгим шнуром 2,5 м із петелькою для підвішування. До комплекту входять Дві насадки-концентратора.



Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Турмалінове покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Концентратор | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Master-pro |
| Тип харчування | 220-240v |
- Ціна: 990 ₴



