
Опис
Фрезер для манікюру та педикюру з LCD-дисплеєм DM-208-2
Чудовий апарат для майстрів, що працюють не вдома або на виїзді, Потужний акумулятора 2600 mAh роботи без мережі впродовж довгого часу. Чехол на пояс для комфортної процедури — застосовується як тримач фрезер ручки з системним блоком завжди поруч із вами. Матеріал ручки металева, вага становить усього лише 150 грамів. Апарате з LCD-дисплеєм для контролю швидкості та заряду батареї. Максимальне обертання 30000 обертів на хвилину, потужність 30 вт, є наявність реверсу та чудове самоохолодження.
Комплектація
Фрезер ручка
Системний блок з LED-дисплеєм
Блок живлення
Підставка під ручку
Набір насадок
Сумка-чехол на пояс
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр, Усічений тонкий конус |
- Ціна: 2 295 ₴




