
Опис
Касетний воскоплав на Базі Для розігрівання воску зі зручним віконцем для контролю суміші та можливістю під'єднати другий воскоплав до Бази, чудовий — рішення для безперервної процедури. Касетний воскоплав - це — один із популярних різновидів обладнання, який призначений для розплавлення воску, перед початком процедури.
Застосування
Помістити стандартну касету (100 г) у воскоплав.
Закрийте кришечку та під'єднайте до мережі (аппарату стоїть вертикально).
Розігрівання 25-30 хвилин, після від'єднайте і зніміть кришку.
За допомогою ролика нанесіть віск на шкіру в напрямку росту волосся.
Нанесіть смужку поверх воску, злегка притисніть до шкіри.
Різким рухом зніміть смужку у зворотному напрямку росту волосся.
Залишки воскової суміші зніміть спеціальним засобом.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
| Форма випуску воску | Картриджі/касети |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Ноги, Руки |
| Об`єм | 100 мл |
| Потужність | 40 Вт |
| Колір | Білий |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240(ВТ) |
| Вид засобу для депіляції | Касетний воскоплав |
| Вид касетного воскоплава | Однокассетный на базі |
- Ціна: 540 ₴



