
Лампа для манікюру Meier 300 — призначена для сушіння манікюрних покриттів. Дисплей на лицьовій частині апарата дасть змогу вибрати певний час - 10, 30 и 60 и 99 секунд. UV+LED лампа здатна пропрацювати до 50000 годин, потужна та дуже ефективна. Має 27 світлодіодних ламп — дуже компактна та лаконічного дизайну. Має стильний вигляд на робочій поверхні. Прилад обладнаний датчиком руху Вмик/Вимк виготовляється під час приміщення руки та подальшого прибирання.



Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meier |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Кількість світлодіодних ламп | 27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-рожевий |
- Ціна: 594 ₴



