
Опис
Фрезер для манікюру Strong 204
Професійний апарат для проведення якісної й безпечної процедури манікюру та педикюру, корекції гелієвих і акрилових нігтів.
Максимальна швидкість обертання фрези 35 000 об/хв, за потужності 65 Ватів дає змогу чистити нігтьову арку, обробляти кутикулу й бічні валики, корекцію гелієвих і акрилових нігтів, видаляти мозолі та натоптні.
Перевагою цього фрезера є практично безшумність у роботи та повне немає вібрації. Ручка має функцію самоохолодження.
Функція реверсу дає змогу здійснювати обертання за годинниковою та проти годинникової стрілки. Ця модель виготовлена з високоякісного пластику, має стильний дизайн. У комплекті є ножна педаль керування, що дає змогу приводити фрезер до робочого стану простим натисканням і захист від перевантаження.
Комплектація
Фрезер ручка 102L 35K
Блок керування Strong 204
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Змінні щітки для електродвигуна ручки
Способи застосування
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Корея |
| Тип харчування | 220-240v |
| Габаритні розміри | |
| Вага блоку | 2 кг |
| Розмір блоку | 11х13х8 см |
| Довжина ручки | 15 см |
| Вага ручки | 250гр |
- Ціна: 2 610 ₴







