
Опис
Кушетка B.S.Ukraine 261С
Кушетки складана, косметологічна — Має міцний металевий каркас. Підголівник знімні та кріпляться за допомогою липучки (велкрострі-стрічки). У комплекті до канапи передбачені знімні підлокітники. Канапа зі зручним механізмом регулювання положення спинки та нижньої частини. У розкладеному вигляді крісло можна використовувати як масажний стіл. Загальна довжина розкладеного крісла 187 см. у складеному вигляді, кушетка займає зовсім небагато місця і ви з легкістю зможете її перенести.

Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Знімний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий, бежевий, чорний |
| Особливості | пінополіуретановий наповнювач |
| Спосіб регулювання висоти | Фіксована висота |
| Матеріал каркасу | Металевий |
| Обивний матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Розмір крісла | 187х63/76х71 см см |
| Розмір упаковки | 76х24х65 см |
- Ціна: 5 738 ₴
