
Опис
Канапа B.S.Ukraine 257
Масажний стіл із регульованою висотою — має широке ложе та досить високу спинку. Розташований знизу гвинтовий механізм дасть змогу регулювати необхідну висоту. Спинка опускається й підіймається механічно, кут підйому 45 градусів. Завдяки широкому ложу столу, можна розміщувати пацієнтів будь-якої комплекції та ваги до 200 кг. Розкладається до горизонтального положення в комплекті знімний підголівник. Регульована висота від 55 см до 100 см. Ширина ложа 75 см. Стіл має металеву основу, у підголівнику є отвір для обличчя.

Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Підголовник | Знімний |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 56 |
| Розмір крісла | 185/217х75х55/100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | отвір для обличчя |
| Спосіб регулювання висоти | Гвинтовий механізм |
| Матеріал каркасу | Металевий |
| Обивний матеріал | ПВХ |
- Ціна: 23 900 ₴
