
Опис
Чоловічий кніпсер — Для манікюру, потрібний інструмент з догляду за нігтями.
Кніпсер має просту форму. Різальні частини ідеально заточені, зріз відбувається з одного натискання, підходить для будь-якого типу нігтів і будь-якої твердості. Інструмент виготовлений з високоякісної неіржавкої медичної сталі. Вигин і ширина леза повторюють форму вільного краю, легкий пружинний ефект важеля дають змогу без зусиль коригувати довжину нігтя. Особливість цієї моделі у знімному пластмасовому контейнері, який збирає всі зрізані нігті, роблячи роботу комфортнішою. Також знизу інструмента вбудована лазерна пилка за допомогою якої можна обпиляти ніготь відразу після процедури.

Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Нігті |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 85 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Довжина ріжучої кромки | 1 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Книпсер |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина лез | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Метал |
| Форма робочих країв інструменту | Вигин |
- Ціна: 150 ₴




