
Опис
Ультрафіолетовий світлодіодний стерилізатор 59S S2 UVC LED виготовлений із високоякісного пластику з вбудованим держаком для мовлення.
Стерилізатор 59S S2 UVC LED — новинка в стерилізаційному обладнанні, призначена для стерилізації та зберігання інструментів. Ультрафіолетова стерилізація підійде для будь-яких видів інструментів (дерево, метал, пластик), оскільки сам процес не пошкоджує матеріал виготовлення. Процес стерилізації займає 3 хв упродовж цих трьох хвилин ультрафіолетові промені вбивають 99,9% бактерій.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Косметологічний, Манікюрний, Перукарський, Педикюрний |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Стерилизуемый матеріал | Дерево, Метал, Мікрофібра, Пластмаса, Поролон, Скло |
| Час стерилізації | 180 сек |
| Колір корпусу | Білий |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Потужність | 8 Вт |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота корпусу | 70 мм |
| Довжина корпусу | 210 мм |
| Ширина корпусу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sun UV |
| Особливості | швидка обробка інструментів, Вбудована батарея, звукове сповіщення |
| Напруга мережі | 220~240(ВТ) |
- Ціна: 1 800 ₴



