-17%Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-500 Оригінал 35W/30000 об/хв. Витяжка у подарунок!»
Опис
JD-500 професійний апарат для манікюру, корекції нігтів і нарощування.
Виготовлений у стильному рожевому кольорі, досить надійний в експлуатації, стійкий до перепадів напруги та чудово впорається з великим потоком клієнтів.
Чудовий вибір для салонів краси та манікюрних кабінетів. У комплекті є ножна педаль керування, що дає змогу після регулювання потужності приводити прилад у робочий стан одним натисканням.
Ця модель більше розрахована для професійних майстрів, але підійде і для роботи вдома, даючи змогу виконати ідеальний манікюр.
Комплектація
Фрезер JSDA JD-500
Фрезер ручка на 30000 обертів за хвилину
Футляр зі змінними фрезами
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Ніжна педаль керування
Інструкція з використання англійською мовою
Способи застосування
Корекція натуральних і штучних нігтів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | JSDA |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Форма насадок | Гострий конус, Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Вага апарату | 0.95 г |
- Ціна: 1 600 ₴








