-16%Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру JSDA JD-400 Оригінал 35W/30000 об/хв. Витяжка у подарунок!»
Опис
Компактний фрезер JSDA JD-400 35W
Ця модель має компактні розміри 13х13 см. що дасть змогу заощадити місце на робочому столі. Потужність фрезера 35W/30000 обертів за хвилину дасть змогу виконати не тільки манікюр, а й педикюр. У комплекті є футляр зі змінними фрезами. Фрезер ручка має ергономічну форму та систему самоохолодження. Ця модель чудово доповнить арсенал майстра манікюру.
Комплектація
Фрезер JSDA JD-400
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами (3 суцільно-литі фрез і 1 фреза циліндр зі шліфувальною насадкою)
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Інструкція з експлуатації англійською мовою
Способи застосування
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Набір фрез, Реверс |
| Вага | 1.5 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | JSDA |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Форма насадок | Гострий конус, Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага апарату | 950 г |
- Ціна: 1 400 ₴








