
Опис
JD-800 професійний апарат для манікюру, корекції нігтів і нарощування.
Ця модель фрезера дуже проста та зручна в роботі. Обладнана функцією реверсу, яка легко перемикається на лицьовій панелі блока керування, регулятор потужності має плавний хід, даючи змогу точніше вибрати кількість обертів для конкретної процедури. Також до комплекту входить футляр із трьома суцільнометалевими фрезами й однією фрезою для одноразових педикюрних насадок, даючи змогу без додаткових витрат, після купівлі фрезера відразу розпочати роботу. Ручка цієї моделі виготовлена з якісних матеріалів і має потужність 30000 обертів на хвилину, даючи змогу без проблем робити як манікюр, так і педикюр насадками великого діаметра, водночас ручка має дуже тихий звук роботи та відсутність вібрації.
Комплектація
Фрезер JSDA JD-800
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами
Педаль для ножного керування
Силіконова підставка для ручки
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку та супутні товари до фрезера можна знайти за посиланнями нижче
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Вид апарату | Універсальний |
| Колір | Синій |
| Вага | 1.55 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Набір фрез, Наявність педалі, Реверс |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 1 575 ₴




