
Опис
JD3500 професійний апарат для манікюру, корекції нігтів і нарощування.
Ця модель фрезера має приємний і стильний дизайн, що дуже важливо для салону краси! Потужність фрезера 35W і 30000 обертів дає змогу виконувати як манікюрні, так і педикюрні процедури навіть за великого потоку клієнтів. До комплекту з фрезером входить ніжна педаль керування, зручна силіконова підставка для фрезер-ручки та набір фрез. Блок фрезера виготовлений із металу, роблячи його максимально міцним, габарити блока дають змогу заощадити місце на робочому столі майстра, що не мало важливо. Ручка фрезера має легку вагу, повну брак вібрації й дуже тихий звук роботи, роблячи використання приладу максимально комфортним. Фрезер JSDA JD-3500 незамінний помічник і дасть змогу без труднощів виконати манікюр як у салоні краси, так і вдома.
Комплектація
Фрезер JSDA JD-3500
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами
Педаль для ножного керування
Силіконова підставка для ручки
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку та супутні товари до фрезера можна знайти за посиланнями нижче
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Вид апарату | Універсальний |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 1.55 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Набір фрез, Наявність педалі, Реверс |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 1 800 ₴





